אודות

 
עבדתם כל כך קשה, חסכתם פרוטה לפרוטה, עברתם מדירה לדירה, וסופסוף מצאתם את בית חלומותיכם. עכשיו אתם עומדים לקחת משכנתא, וזה תהליך שלא מעט חוששים ממנו, וכנראה שגם אתם - אם אתם קוראים שורות אלו. אתם יודעים שאתם הולכים להתחייב לתשלום מסוים, שככל הנראה ילווה אתכם במשך עשרות שנים.
 

אז איך עושים את זה נכון?

 
עם ייעוץ נכון וליווי מקצועי לקראת לקיחת המשכנתא, תוכלו לחסוך הרבה כסף, להיפטר מהחששות שמטרידים אתכם, ולנהל את התהליך בצורה חכמה כך שתוכלו ליהנות מרמת איכות חיים גבוהה ואולי אפילו להגשים עוד חלומות שיש לכם – הקמת עסק, חופשה לחו"ל או אולי מסיבה שווה לכל מי שאתם אוהבים (ואולי אפילו לעצמכם)...
 

אבל לפני הכול – בואו נכיר קצת

 
 
נטלי ויין
 
 
 
שמי נטלי ויין ואני מלווה משפחות כבר יותר מ- 14 שנה בהצלחה רבה להתנהלות כלכלית נבונה. אני עוזרת לכם לבנות משכנתא בתנאים הכי טובים שאפשר, תוך התאמה לצרכים ולרצונות שלכם בטווח הקצר ובשילוב עם ראייה ארוכת טווח, כזו שמתחשבת בשינויים במשפחה לאורך השנים.

אני מציעה מכלול שירותים מקצועיים בנושאים הבאים:
 
 
  • ייעוץ משכנתא לבנייה או לרכישה
  • ייעוץ לניהול פיננסי משפחתי
  • בדיקת כדאיות סילוק כספי משכנתא
  • הערכות כלכלית לפרישה
 
 
 
  • בדיקת תיק ביטוחים
  • ייעוץ ומיפוי אפיקי השקעות
  • מחזור משכנתא והלוואות שונות
 
 
 
 
יש לי 20 שנות ניסיון בניהול בכיר בתעשייה עם התמחות בשיפור תהליכים והתייעלות כלכלית. אני בוגרת תואר הנדסה מהטכניון ובעלת תואר שני במנהל עסקים.
 
איך כל זה עוזר לכם? כל הידע התיאורטי והכלים הפרקטיים שצברתי במשך השנים לצד הרצון הענק שיש לי לעזור לאנשים, מאפשרים לי לעזור לכם להגשים את חלומכם לקנות בית, לחיות באיזון כלכלי וליהנות מאיכות חיים ברמה גבוהה. כי בסופו של דבר משפחה זה עסק לכל דבר.
 
 
 
 

כבר יש לכם משכנתא? גם את התנאים שלה אפשר לשפר!

 
רב האנשים לא מודעים לכך שאפשר לשפר את תנאי המשכנתא שלהם.אני אעזור לכם למחזר אותה, ולהחזיר לעצמכם חלק מהכסף, כדי שתוכלו להשתמש בו להגשמת חלומות אחרים.

 
אז בואו ניפגש לקפה, ללא כל התחייבות מצדכם, ונבחן את מצבכם והאפשרויות העומדות לרשותכם. אפשר להגשים את חלומותיכם, מבלי להקפיא את חייכם!